-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження об’єкта КП «Водоканал» за адресою: вул. Святого Миколая, 61, м. Запоріжжя (внутрішня територія).
Тендер Prozorro UA-2025-03-11-011991-a
Завершена
420 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 200.00 UAH
Номер:
8ad259416f1147628d68546d4b94af98
Внутрішній номер закупівлі:
24678109
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-11-011991-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Іванов Дмитро Юрійович 380612711207 ivanov.d@vodokanal.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
420 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.03.2025 16:45 - 16.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.03.2025 16:45 - 19.03.2025 00:00
Аукціон:
19.03.2025 11:40 - 19.03.2025 12:03
Період кваліфікації:
19.03.2025 12:03 - 24.03.2025 09:43
Період завантаження договору:
30.03.2025 00:00 - 09.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴420 000.00 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження об’єкта КП «Водоканал» за адресою: вул. Святого Миколая, 61, м. Запоріжжя (внутрішня територія).