• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації

Завершена

3 311 055.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 555.28 UAH
Період уточнення: 06.03.2025 16:45 - 14.03.2025 00:00
Відповідь надана

Звернення щодо усунення дискримінаційних вимог Замовника

Номер: 9df221e672cb42388aaed1850ce0ba2f
Дата опублікування: 13.03.2025 12:54
Опис: Шановний Замовнику! 07.03.2025 о 15:27 було надіслано звернення по процедурі ВІДКРИТІ ТОРГИ (з особливостями) на закупівлю : Витратні матеріали для проведення гемодіалізу/ гемодіафільтрації за ДК 021:2015 – 33180000-5 «Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму» в частині медико –технічних вимог до концентрату кислотного компонента для гідрокарбонатного діалізу (рідкий), які дещо звужують коло учасників, оскільки деякі характеристики прописані таким чином, що виконати вимогу може лише один Виробник, а саме: «Концентрат рідкої кислоти в каністрах від 7,5 до 7,8 літрів». Просимо змінити межі і зробити їх від 7,5 до 10 л», що збільшить коло учасників, але не вплине на якість процедури. Також хочемо зауважити, що в окремих країнах рівень цукру у крові вимірюється в мілімолях на літр (ммоль/л), а в США та Європі – у міліграмах на децилітр (мг/дл) або у грамах на літрах (г/л), то загальноприйнятою нормою конвертації є застосування пропорції, де 1 ммоль/л глюкози дорівнює 18 мг/дл або 0,18 г/л ¹². Таким чином, відповідно до вищезазначеного у медичному виробі такого виробника, як Фармасол Тіббі Урунлер Сан. Ве Тік А.С. «Кислотний концентрат для бікарбонатного гемодіалізу», що містить глюкозу у своєму складі, вміст її у розведеному розчині становить 1 г/л, що в перерахунку відповідно до міжнародних норм та стандартів становить : 1 г/л=100 мг/дл=100/18 =5,55 ммоль/л . Враховуючи зазначену інформацію, звертаємося до Вас доповнити одиницю вимірювання таким чином: «Глюкоза: 1-2 (г/л)/5,55-11,1 (ммоль/л)». На зазначене звернення 10.03.25 о 14:40 Замовник надав відповідь: «Замовником буде внесено зміни до тендерної документації». Замовник вніс зміни до тендерної документації, які задовільняють першу частину нашого звернення щодо об’єму «Концентрат рідкої кислоти в каністрах від 7,5 до 7,8 літрів» замінивши на «Концентрат рідкої кислоти в каністрах від 5 до 10 літрів». Проте Замовник не задовільнив другу частину нашого звернення а саме: параметр Глюкози, який було запропоновано доповнити одиницю вимірювання таким чином: «Глюкоза: 1-2 (г/л)/5,55-11,1 (ммоль/л)». Враховуючи зазначену інформацію, звертаємося до Вас повторно доповнити одиницю вимірювання у «Концентрат рідкої кислоти в каністрах від 5 до 10 літрів» в наступному вигляді: «Глюкоза: 1-2 (г/л)/5,55-11,1 (ммоль/л)».
Відповідь: Шановний учаснику! Позицію «Концентрат рідкої кислоти в каністрах від 5 до 10 літрів» не було змінено, оскільки показник Глюкоза 1-2(г/л) передбачено як мінімум двома виробниками Юрія Фарм та Медкюре Свісс АГ, Унтердорфстрассе 12 8808 Пфаффікон (СН), Швейцарія.
Дата відповіді: 14.03.2025 16:43
Відповідь надана

Звернення щодо усунення дискримінаційних вимог у тендерній документації

Номер: f99d5257492e41a387d61cf550d4793d
Дата опублікування: 07.03.2025 15:27
Опис: Шановний Замовнику! Висловлюємо Вам свою повагу та звертаємося до Вас з наступного. Ознайомившись з Додатком 1.1. тендерної документації по процедурі ВІДКРИТІ ТОРГИ (з особливостями) на закупівлю : Витратні матеріали для проведення гемодіалізу/ гемодіафільтрації за ДК 021:2015 – 33180000-5 «Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму» ми дійшли висновку, що медико –технічні вимоги до концентрату кислотного компонента для гідрокарбонатного діалізу (рідкий) дещо звужують коло учасників, оскільки деякі характеристики прописані таким чином, що виконати вимогу може лише один Виробник, а саме: «Концентрат рідкої кислоти в каністрах від 7,5 до 7,8 літрів». Просимо змінити межі і зробити їх від 7,5 до 10 л», що збільшить коло учасників, але не вплине на якість процедури. Також хочемо зауважити, що в окремих країнах рівень цукру у крові вимірюється в мілімолях на літр (ммоль/л), а в США та Європі – у міліграмах на децилітр (мг/дл) або у грамах на літрах (г/л), то загальноприйнятою нормою конвертації є застосування пропорції, де 1 ммоль/л глюкози дорівнює 18 мг/дл або 0,18 г/л ¹². Таким чином, відповідно до вищезазначеного у медичному виробі такого виробника, як Фармасол Тіббі Урунлер Сан. Ве Тік А.С. Кислотному концентраті для бікарбонатного гемодіалізу, що містить глюкозу у своєму складі, вміст її у розведеному розчині становить 1 г/л, що в перерахунку відповідно до міжнародних норм та стандартів становить : 1 г/л=100 мг/дл=100/18 =5,55 ммоль/л . Враховуючи зазначену інформацію, звертаємося до Вас доповнити одиницю вимірювання таким чином: «Глюкоза: 1-2 (г/л)/5,55-11,1 (ммоль/л)»
Відповідь: замовником буде внесено зміни до тендерної документації
Дата відповіді: 10.03.2025 14:40