-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації
Тендер Prozorro UA-2025-03-06-013202-a
Завершена
3 311 055.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 555.28 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 555.28 UAH
Номер:
75dd4cdd79e04d0bbc9cd417a867b59a
Внутрішній номер закупівлі:
24639674
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-06-013202-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянська лікарня"Сокирянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005852
-
Адреса:
60200, Україна, Чернівецька область, місто Сокиряни, вул.Кобилянської,43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лінгурян Наталя Петрівна +380970322356 buhsocraylikarnya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 311 055.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.03.2025 16:45 - 14.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2025 16:45 - 17.03.2025 00:00
Період кваліфікації:
17.03.2025 00:00 - 19.03.2025 11:41
Період завантаження договору:
25.03.2025 00:00 - 04.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 311 055.00 Витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації