-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації
Оголошено тендер
3 311 055.00
UAH
Номер:
3fd04003082843738ceedad9d4f89c1e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-06-015985-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянська лікарня"Сокирянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005852
-
Адреса:
60200, Україна, Чернівецька область, місто Сокиряни, вул.Кобилянської,43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянська лікарня"Сокирянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005852
-
Адреса:
60200, Україна, Чернівецька область, місто Сокиряни, вул.Кобилянської,43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 311 055.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
НК 024:2023:
47072 Діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами одноразового використання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
06.03.2025 16:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти нсзу
Сума3 311 055.00 UAH