• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Перевезення вантажу

Завершена

20 000 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 100 000.00 UAH
Період уточнення: 03.03.2025 15:09 - 14.03.2025 00:00
Відповідь надана

УВАГА

Номер: 7c6c2d7c9cf7470f804fc9909b29402c
Дата опублікування: 07.03.2025 17:28
Опис: ШАНОВНІ УЧАСНИКИ, ЗАСТЕРІГАЄМО ЩОДО ЦЬОГО НЕДОБРОСОВІСНОГО ЗАМОВНИКА , ЯКИЙ МАЄ 96 СУДОВИХ ПОЗОВІВ ВІД ПОСТАЧАЛЬНИКІВ, З ЯКИМИ НЕ РОЗРАХУВАВСЯ! ПРИМУСОВЕ СТЯГНЕННЯ КОШТІВ НЕ ДІЄ, оскільки Верховна Рада України ухвалила закон, який ще на рік продовжив дію мораторію на виконавчі провадження та заходи примусового виконання рішень щодо державних вугледобувних підприємств.
Відповідь: Шановний учасник! У відповідь на Ваше звернення повідомляємо, що Законом України «Про публічні закупівлі» передбачено, що у період уточнення інформації Учасники мають право звернутися до замовника через електронну систему закупівель за роз’ясненням щодо вимог до тендерної документації та/або предмета закупівлі та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення процедури закупівлі. Окремо нагадуємо, що Згідно п.5 ст.5 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовники, учасники процедур закупівлі, суб’єкт оскарження, а також їхні представники повинні добросовісно користуватися своїми правами, визначеними цим Законом. Забороняється зловживання правами, у тому числі правом на оскарження рішень, дії чи бездіяльності замовника.
Дата відповіді: 10.03.2025 13:43
Відповідь надана

Неузгодженість вимог ТД з чинним законодаством

Номер: 19398076e8014c83867bff11eb767d45
Дата опублікування: 04.03.2025 15:46
Опис: 5.02.2021 Верховна Рада прийняла Закон № 3623, яким передбачено відміну обов'язкового ведення трудових книжок в паперовій формі, що набув чинності 10 червня 2021 року. П.2 Додатку 2 вимагається додатково надати підтвердження у вигляді трудових книжок водіів (обов‘язково титульна сторінка трудової книжки та сторінка із записом, що свідчить про те, що водій працює на даному підприємстві) та повідомленнями про прийняття працівників на роботу. Яким чином Замовник може вимагати документи, обов'язковість яких скасована декілька років тому. Наявність аркуша трудової книжки не свідчить про наявність працівника. Для підтвердження наявності працівників достатньо запитати відповідний звіт з праці за останній звітний період. Ураховуючи численні порушення в тендерній документації, невідповідність чинному законодавству, встановлення дискримінаційних умов, залишаємо за собою право подати скаргу до Комісії АКУ
Відповідь: Шановний Учасник! Дякуємо за Ваше звернення! Нагадаємо, що цим законопроєктом передбачається п’ятирічний перехідний період для включення до Державного реєстру відомостей з паперових трудових книжок про трудову діяльність працівника (протягом цього періоду застосовуватиметься як паперова трудова книжка, так й електронна форма уже наявних або внесених відомостей про трудову діяльність працівника з Державного реєстру). Відповідно до частини 3 Статті 22 Закону встановлено, що тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. Відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі" (законопроект № 3623), до тендерної документації будуть внесені відповідні роз’яснення.
Дата відповіді: 05.03.2025 14:30
Відповідь надана

Невідповідність вимог тендерної документації чинному законодавству

Номер: a2585c9afb034ee982fb49c00cd72908
Дата опублікування: 04.03.2025 15:41
Опис: Предметом вказаної закупівлі є послуги. З невідомих причин в п.1 Додатку 2 вказано - надати документальне підтвердження наявності виробничої БАЗИ (Надати витяг з державного реєстру речових прав), у разі оренди виробничої бази надати копію діючого договору оренди з підтвердженням наявних договірних відносин, строком не менше 31.12.2025. У попередній закупівлі UA-2024-12-06-014109-a учасником-переможцем не було надано документів, що підтверджують наявність саме виробничої бази, тобто Замовник має на увазі не виробничу БАЗУ, а інший об'єкт нерухомості?
Відповідь: Шановний Учасник! Відповідно до пункту 1.1. Додатку №2 до тендерної документації Учаснику необхідно підтвердити наявність обладнання, матеріально-технічної бази.
Дата відповіді: 05.03.2025 14:36
Відповідь надана

Невідповідність вимог тендерної документації

Номер: 07301ee1b52e4771b2accd69c83fef99
Дата опублікування: 04.03.2025 15:22
Опис: Предметом закупівлі є послуги. Що тоді означає вираз "Роботи повинні вестися з матеріалів: ПММ, ремонт підрядника" в Додатку 3? Які роботи передбачено? Який підрядник, якщо є лише терміни "учасник" та "субпідрядник/співвиконавець"?
Відповідь: Предмет закупівлі визначений за кодом ДК 021:2015 - 60180000-3 «Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів» (Перевезення вантажу). Перевезення вантажу- визначені умовами тендерної документації як послуги. Відповідно про проєкту договору чітко визначений предмет договору –визначений як послуги. Відповідно, назви сторін в 3 абз. «Основних характеристик об'єкта» Додатку 3 до тендерної документації вважати – замість «Підрядника» - «Виконавець», а саме : «Послуги повинні вестися з матеріалів: ПММ, ремонт Виконавця.». Ремонт з матеріалів (запчастин) Виконавця – вважається ремонт транспортних засобів у випадку несправності, а не підрядні роботи в розумінні законів.
Дата відповіді: 05.03.2025 14:59
Відповідь надана

Невідповідність вимог ТД чинному законодавству України

Номер: c9e97a80c80a46bc920e7d1ceb529265
Дата опублікування: 04.03.2025 15:16
Опис: п. 19.5.9. При перевезенні тварин і птиці вантажовідправник зобов'язаний видати Перевізнику (експедитору) ветеринарне свідоцтво встановленої форми, а у разі потреби - і дозвіл карантинної служби. Ви цей дозвіл маєте на увазі, коли висуваєте вимогу в Додатку 3 - при перевезенні вантажів необхідно дотримуватись вимог Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні, затверджених наказом Міністерства транспорту України від 14 жовтня 1997 року № 363? Бо інших дозволів чи ліцензій там не передбачено
Відповідь: Для виконання послуг з перевезення законом не передбачений дозвіл або ліцензія. При перевезенні вантажів необхідно дотримуватись вимог Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні, затверджених наказом Міністерства транспорту України від 14 жовтня 1997 року № 363, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 20 лютого 1998 року за № 128/2568. Правила перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні (надалі - Правила) визначають права, обов'язки і відповідальність власників автомобільного транспорту - Перевізників та вантажовідправників і вантажоодержувачів - Замовників. Ці Правила не регламентують перевезення небезпечних, великовагових, великогабаритних вантажів, пошти та перевезення вантажів у міжнародному сполученні, оскільки такі перевезення мають свої особливості, що стосуються виконання комплексу вимог при вантажно-розвантажувальних роботах, власне процесу перевезення та його документального оформлення, а також узгодження таких правил із відповідними компетентними установами.
Дата відповіді: 05.03.2025 15:07
Відповідь надана

Суперечливі вимоги ТД

Номер: b5e10602719440539ff6e03d502f8f7d
Дата опублікування: 04.03.2025 15:08
Опис: В п.6 Додатку 3 вказано, що з метою забезпечення безперебійного надання послуг за договором Учасник/Виконавець повинен підтвердити можливість забезпечити транспортними засобами, що безпосередньо належить Учаснику/Виконавцю згідно реєстраційних документів. В Додаку 5 - 19) Учасник у складі тендерної пропозиції надає інформацію про повне найменування та місцезнаходження щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт чи послуг як субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше 20 відсотків від вартості договору про закупівлю, або інформацію у довільній формі щодо незалучення такого (таких) субпідрядника/співвиконавця (або так само залучення їх в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від вартості договору про закупівлю). Отже, є Учасник, Виконавець і Субпідрядник/співвиконавець у ваших вимогах. Виконавець і субпідрядник - це одна особа? Усуньте вказану невідповідність у всіх вимогах за текстом документації, в іншому випадку є варіант неналежної оцінки пропозицій.
Відповідь: Тендерна документація розробляється відповідно до Статті 22 Закону «Про публічні закупівлі». Відповідно до частини 3 Статті 22 Закону встановлено, що тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. Ваше звернення буде розглянуто та будуть внесені відповідні роз’яснення.
Дата відповіді: 05.03.2025 15:28