• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Перевезення вантажу

Оголошено тендер

24 000 000.00 UAH
Номер: 048e9f162ff44952a1b38d059bdbc3dc
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-03-03-011213-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК"
Очікувана вартість: 24 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Перевезення вантажу
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Дата опублікування: 03.03.2025 15:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума24 000 000.00 UAH