-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Перевезення вантажу
Тендер Prozorro UA-2025-03-03-008509-a
Завершена
20 000 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 100 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 100 000.00 UAH
Номер:
ae0cfb8e0e124b97af76057cd66abe61
Внутрішній номер закупівлі:
24590918
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-03-008509-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43895975
-
Адреса:
85001, Україна, Донецька область, Добропілля, пр.Шевченка, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тендерний відділ 380627744144, 380994968750 dpdvv_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
20 000 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.03.2025 15:09 - 14.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.03.2025 15:09 - 17.03.2025 00:00
Період кваліфікації:
17.03.2025 00:00 - 17.03.2025 15:14
Період завантаження договору:
23.03.2025 00:00 - 02.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 000 000.00 Перевезення вантажу