-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопрокат
Тендер Prozorro UA-2025-02-28-007649-a
Завершена
1 122 325.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 611.63 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 611.63 UAH
Період уточнення:
28.02.2025 14:44 - 05.03.2025 00:00
Відповідь надана
Формат тендерної документації
Номер:
372665f0725847c78137964418f5ad26
Дата опублікування:
04.03.2025 10:11
Опис:
Шановний Замовнику, просимо Вас викласти тендерну документацію у форматі WORD для зручності написання тендерної пропозиції. Дякуємо
Відповідь:
Добрий день! Чинним законодавством України Замовнику не заборонено завантажувати тендерну документацію у форматі pdf.
Дата відповіді:
04.03.2025 12:56