• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Металопрокат

Оголошено тендер

1 122 325.00 UAH
Номер: 537196f04f7a4f58852dcd0e38e4eabc
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-02-28-007233-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Замовник: Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Очікувана вартість: 1 122 325.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Металопрокат
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Дата опублікування: 28.02.2025 13:02

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 122 325.00 UAH