-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопрокат
Тендер Prozorro UA-2025-02-28-007649-a
Завершена
1 122 325.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 611.63 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 611.63 UAH
Номер:
327569eeac5e468090937fb06850e7fa
Внутрішній номер закупівлі:
24578417
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-28-007649-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
31700972
-
Адреса:
39617, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мамон Катерина Володимирівна +380536758731 mamon.katya@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 122 325.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.02.2025 14:44 - 05.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.02.2025 14:44 - 08.03.2025 13:00
Період кваліфікації:
08.03.2025 13:00 - 11.03.2025 10:48
Період завантаження договору:
17.03.2025 00:00 - 27.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 122 325.00 Металопрокат