-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Захисна коробка для лічильників з компл. кріпильних виробів і можливістю оснащення автоматичним вимикачем та кронштейном для кріплення на опору))
Тендер Prozorro UA-2025-02-27-011847-a
Завершена
1 993 278.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 11 959.67 UAH
мін. крок: 0.6% або 11 959.67 UAH
Період уточнення:
27.02.2025 16:18 - 04.03.2025 00:00
Відповідь надана
тех.характеристики
Номер:
210eaf418f5642f9be2338a3431859be
Дата опублікування:
03.03.2025 16:08
Опис:
Добрий день
Шановний Замовнику, просимо надати уточнення щодо технічних характеристик, а саме:
поз. №5 "Модульний автоматичний вимикач e.mcb.stand.45.2.C6-20, 2р, 6-20А, C, 4,5 кА або еквівалент", що мається на увазі вирази "C6-20" "6-20А"? Вимикачі з якою характеристикою пропонувати до закупівлі?
поз. №10 "Модульний автоматичний вимикач e.mcb.stand.45.3.C6-20, 3р, 6-20А, C, 4,5 кА або еквівалент" та поз.№14 "Модульний автоматичний вимикач e.mcb.stand.45.3.C50-63, 3р, 50-63А, C, 4,5 кА або еквівалент" таке ж питання, як і до позиції №5
Відповідь:
Добрий день Шановний потенційний Учаснику!
Впаховуючи пункти додатку №4 до тендерної документації «Проєкт договору поставки ТМЦ», а саме:
П. 6.1 Постачальник протягом терміну дії цього Договору здійснює поставку Товару вказаного в Додатку №1 частинами (партіями) згідно заявок Покупця.
П. 6.2. Найменування, одиниця виміру, загальна кількість Товару, що підлягає разовій поставці за цим Договором, вказаному в Додатку 1 Договору при кожній поставці визначається Покупцем в залежності від його потреб та подається Постачальнику в Замовленні.
Учасник надає в свою пропозицію:
- згідно поз. №5 "Модульний автоматичний вимикач e.mcb.stand.45.2.C6-20, 2р, 6-20А, C, 4,5 кА або еквівалент", на вимикач, який охоплює характеристики 6, 10, 16, 20А;
- згідно поз. №10 " e.mcb.stand.45.3.C6-20, 3р, 6-20А, C, 4,5 кА, на вимикач, який охоплює характеристики 6, 10, 16, 20А;
- згідно поз. №14 " Модульний автоматичний вимикач e.mcb.stand.45.3.C50-63, 3р, 50-63А, C, 4,5 кА або еквівалент", на вимикач, який охоплює характеристики 50, 63А;
Конкретний номінал буде зазначено в Замовленні на разову поставку протягом терміну дії Договору відповідно до п. 6.2. в залежності від реальної потреби, яка виникає на дату подачі Замовлення.
Дата відповіді:
06.03.2025 09:59