-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Захисна коробка для лічильників з компл. кріпильних виробів і можливістю оснащення автоматичним вимикачем та кронштейном для кріплення на опору))
Оголошено тендер
2 391 933.60
UAH
Номер:
e2c57bedd2ff4677b7335ed2c3844c16
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-27-013979-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 391 933.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Захисна коробка для лічильників з компл. кріпильних виробів і можливістю оснащення автоматичним вимикачем та кронштейном для кріплення на опору))
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування:
27.02.2025 16:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 391 933.60 UAH