-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Захисна коробка для лічильників з компл. кріпильних виробів і можливістю оснащення автоматичним вимикачем та кронштейном для кріплення на опору))
Тендер Prozorro UA-2025-02-27-011847-a
Завершена
1 993 278.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 11 959.67 UAH
мін. крок: 0.6% або 11 959.67 UAH
Номер:
9492bf3286414b0a997ee02cc498f114
Внутрішній номер закупівлі:
24568377
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-27-011847-a
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олег Мамай +380372581192 tender@oe.cv.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 993 278.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.02.2025 16:18 - 04.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.02.2025 16:18 - 07.03.2025 01:00
Період кваліфікації:
07.03.2025 01:00 - 10.03.2025 11:11
Період завантаження договору:
16.03.2025 00:00 - 26.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 993 278.00 Код - ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Захисна коробка для лічильників з компл. кріпильних виробів і можливістю оснащення автоматичним вимикачем та кронштейном для кріплення на опору))