-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт міні футбольного поля (заміна штучного покриття) в ліцеї №5 в м. Южноукраїнськ Вознесенського району Миколаївської області, згідно ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь.
Тендер Prozorro UA-2025-02-27-010914-a
Пропозиції надаються українською мовою
Торги не відбулися
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 10 000.00 UAH
Період уточнення:
27.02.2025 15:44 - 10.03.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим