-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт міні футбольного поля (заміна штучного покриття) в ліцеї №5 в м. Южноукраїнськ Вознесенського району Миколаївської області, згідно ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь.
Оголошено тендер
1 000 000.00
UAH
Номер:
3e581df8720a4603a42bb1b957264c39
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-08-006860-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44354422
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, місто Південноукраїнськ, вулиця Європейська, будинок 23, кабінет 87
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44354422
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, місто Південноукраїнськ, вулиця Європейська, будинок 23, кабінет 87
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт міні футбольного поля (заміна штучного покриття) в ліцеї №5 в м. Южноукраїнськ Вознесенського району Миколаївської області, згідно ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
08.01.2025 14:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 000 000.00 UAH