• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт міні футбольного поля (заміна штучного покриття) в ліцеї №5 в м. Южноукраїнськ Вознесенського району Миколаївської області, згідно ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь.

Пропозиції надаються українською мовою

Торги не відбулися

1 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 000.00 UAH
Номер: cc38984c4594422ab378889e065fd7d4
Внутрішній номер закупівлі: 24567516
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-02-27-010914-a   
Замовник: Управління будівництва та ремонтів Південноукраїнської міської ради
Контактна особа: Алла Крук +380513655050 mega._alla@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.02.2025 15:44 - 10.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 27.02.2025 15:44 - 13.03.2025 00:00
Період кваліфікації: 13.03.2025 00:00 - 19.03.2025 10:28

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 000 000.00 Поточний ремонт міні футбольного поля (заміна штучного покриття) в ліцеї №5 в м. Южноукраїнськ Вознесенського району Миколаївської області, згідно ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь.