-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги (оброблення, зберігання, сортування, відновлення відходів, видалення)» Код ДК 021:2015:90510000-5: Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям .
Тендер Prozorro UA-2025-02-27-008949-a
Джерело фінансування: власні кошти
Торги не відбулися
500 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Період уточнення:
27.02.2025 14:40 - 04.03.2025 00:00
Відповідь надана
Уточнення щодо предмету закупівлі
Номер:
055ce8bc1da2424190622e92c8327a96
Дата опублікування:
03.03.2025 17:33
Опис:
З вимог щодо тендерної закупівлі не зрозуміло чи актуально участь компанії яка надає послуги з вивозу безпечних відходів код квед 38.11 шляхом вивезення відходів підприємств з місця їх утворення до полігону з яким заключено договір власними (8м3/10м3) контейнерами або контейнерами підприємства.
Відповідь:
Доброго дня! Питання що до участі компанії, яка надає послуги з вивозу безпечних відходів код квед 38.11 шляхом вивезення відходів підприємств з місця їх утворення до полігону з яким заключено договір власними (8м3/10м3) контейнерами або контейнерами підприємства, не є актуальним. Так як Замовник власними силами вивозить сміття.
Дата відповіді:
05.03.2025 10:16