-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги (оброблення, зберігання, сортування, відновлення відходів, видалення)» Код ДК 021:2015:90510000-5: Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям .
Тендер Prozorro UA-2025-02-27-008949-a
Джерело фінансування: власні кошти
Торги не відбулися
500 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
1584106f02a3429d9f228e3581f1ab3f
Внутрішній номер закупівлі:
24565546
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-27-008949-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131954
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Георгія Тарасенка, будинок 149(вулиця ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 149)
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Маханькова Тетяна Вячеславівна 380577401125 makhankova.tetiana@khoe.com.ua https://www.oblenergo.kharkov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.02.2025 14:40 - 04.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.02.2025 14:40 - 07.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴500 000.00 «Послуги (оброблення, зберігання, сортування, відновлення відходів, видалення)» Код ДК 021:2015:90510000-5: Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям