• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Послуги (оброблення, зберігання, сортування, відновлення відходів, видалення)» Код ДК 021:2015:90510000-5: Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям .

Оголошено тендер

500 000.00 UAH
Номер: d6bfc08b9880466cbc0104ba627d6927
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-02-27-009443-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Послуги (оброблення, зберігання, сортування, відновлення відходів, видалення)» Код ДК 021:2015:90510000-5: Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям .
Примітки: Замовник здійснює діяльність в окремих сферах господарювання
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Дата опублікування: 27.02.2025 14:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума500 000.00 UAH