-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Конструкційні матеріали за кодом ДК 021:2015 44110000-4 (бетон)
Тендер Prozorro UA-2025-02-25-011953-a
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТД бетон", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону та з урахуванням Особливостей. До розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів
Завершена
158 585.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 792.93 UAH
мін. крок: 0.5% або 792.93 UAH
Період уточнення:
25.02.2025 16:01 - 02.03.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим