-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Конструкційні матеріали за кодом ДК 021:2015 44110000-4 (бетон)
Тендер Prozorro UA-2025-02-25-011953-a
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТД бетон", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону та з урахуванням Особливостей. До розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів
Завершена
158 585.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 792.93 UAH
мін. крок: 0.5% або 792.93 UAH
Номер:
8ba0e39ade0a4305a15bda26141148ac
Внутрішній номер закупівлі:
24539577
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-25-011953-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВКОМУНТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32459822
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул. Ковальська, 199
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Коваленко +380504938911, +380686697151 nkttender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
158 585.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.02.2025 16:01 - 02.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.02.2025 16:01 - 05.03.2025 01:00
Період кваліфікації:
05.03.2025 01:00 - 05.03.2025 12:01
Період завантаження договору:
11.03.2025 00:00 - 21.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴158 585.00 Конструкційні матеріали за кодом ДК 021:2015 44110000-4 (бетон)