-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бетон за кодом ДК 021:2015 44110000-4 – Конструкційні матеріали
Оголошено тендер
190 302.00
UAH
Номер:
38bebdafb7b14b21b8682f1b02c6a63b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-25-014191-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВКОМУНТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32459822
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул. Ковальська, 199
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВКОМУНТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32459822
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул. Ковальська, 199
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
190 302.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бетон за кодом ДК 021:2015 44110000-4 – Конструкційні матеріали
Примітки:
Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням Особливостей, передбачених постановою КМУ від 12.10.2022р. №1178).
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування:
25.02.2025 15:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума190 302.00 UAH