-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Установка для очищення трансформаторного масла СММ-2.2ЛТ або еквівалент для проведення регенерації трансформаторного масла (п. 7.20 ІП 2025)
Тендер Prozorro UA-2025-02-19-012939-a
Торги не відбулися
515 722.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 157.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 157.00 UAH
Період уточнення:
19.02.2025 16:55 - 28.02.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим