• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Установка для очищення трансформаторного масла СММ-2.2ЛТ або еквівалент для проведення регенерації трансформаторного масла (п. 7.20 ІП 2025)

Оголошено тендер

515 722.00 UAH
Номер: 73ce424ac9f8408b9d7810855c5786f3
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-02-19-015482-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ Прикарпаттяобленерго
Замовник: АТ Прикарпаттяобленерго
Очікувана вартість: 515 722.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Установка для очищення трансформаторного масла СММ-2.2ЛТ або еквівалент для проведення регенерації трансформаторного масла (п. 7.20 ІП 2025)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Дата опублікування: 19.02.2025 16:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума515 722.00 UAH