-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Установка для очищення трансформаторного масла СММ-2.2ЛТ або еквівалент для проведення регенерації трансформаторного масла (п. 7.20 ІП 2025)
Тендер Prozorro UA-2025-02-19-012939-a
Торги не відбулися
515 722.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 157.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 157.00 UAH
Номер:
2845a7f12dc547589038b9f03b78f44d
Внутрішній номер закупівлі:
24484204
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-19-012939-a
Замовник:
АТ Прикарпаттяобленерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131564
-
Адреса:
76000, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Індустріальна 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Костюк Василь Васильович +380342594336 Yuliya.Ivanyshyn@oe.if.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
515 722.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.02.2025 16:55 - 28.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.02.2025 16:55 - 03.03.2025 10:00
Аукціон:
04.03.2025 14:52 - 04.03.2025 15:15
Період кваліфікації:
04.03.2025 15:15 - 11.03.2025 14:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴515 722.00 Установка для очищення трансформаторного масла або для регенерації трансформаторного масла