-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Система ПР (інфузійна), регулятор швидкості потоку, металева з’єднувальна голка, конектор Luer Loсk, без ін'єкційної голки
Тендер Prozorro UA-2025-02-10-006604-a
Торги не відбулися
18 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 180.00 UAH
мін. крок: 1% або 180.00 UAH
Період уточнення:
10.02.2025 12:27 - 15.02.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим