-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система ПР (інфузійна), регулятор швидкості потоку, металева з’єднувальна голка, конектор Luer Loсk, без ін'єкційної голки
Оголошено тендер
18 000.00
UAH
Номер:
31f63fbfe7c840c6885c8a9492d32707
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-10-006174-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Добромильської міської ради "Добромильська районна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20765006
-
Адреса:
82042, Україна, Львівська область, Добромиль, вулиця Міцкевича ,буд. 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Добромильської міської ради "Добромильська районна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20765006
-
Адреса:
82042, Україна, Львівська область, Добромиль, вулиця Міцкевича ,буд. 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
18 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Система ПР (інфузійна), регулятор швидкості потоку, металева з’єднувальна голка, конектор Luer Loсk, без ін'єкційної голки
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
10.02.2025 11:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Система ПР (інфузійна), регулятор швидкості потоку, металева з’єднувальна голка, конектор Luer Loсk, без ін'єкційної голки
Кількість
3000 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти з НСЗУ
Сума18 000.00 UAH