-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Система ПР (інфузійна), регулятор швидкості потоку, металева з’єднувальна голка, конектор Luer Loсk, без ін'єкційної голки
Тендер Prozorro UA-2025-02-10-006604-a
Торги не відбулися
18 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 180.00 UAH
мін. крок: 1% або 180.00 UAH
Номер:
a56a4b60f9704d16a3b8bdf456d846eb
Внутрішній номер закупівлі:
24369799
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-10-006604-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Добромильської міської ради "Добромильська районна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20765006
-
Адреса:
82042, Україна, Львівська область, Добромиль, вулиця Міцкевича ,буд. 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Габуда Марія Ярославівна +380323833344 likarnyad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
18 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.02.2025 12:27 - 15.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.02.2025 12:27 - 18.02.2025 12:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 000.00 Система ПР (інфузійна), регулятор швидкості потоку, металева з’єднувальна голка, конектор Luer Loсk, без ін'єкційної голки