-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кабелі в асортименті (44321000-6 Кабелі) Наконечники кабельні (44322000-3 Кабельне приладдя)
Тендер Prozorro UA-2025-02-08-000227-a
Завершена
492 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 460.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 460.00 UAH
Період уточнення:
08.02.2025 11:35 - 13.02.2025 00:00
Відповідь надана
КГ 1х35 еквівалент
Номер:
ba47a402d34744af93cafd11fca133a7
Дата опублікування:
12.02.2025 16:06
Опис:
Добрий день!Підкажіть, будь ласка, чи буде розглядатись у якості еквіваленту кабель КГт (ізоляція та оболонка виготовлені з термоеластопласту) замість кабелю КГ?
Відповідь:
добрий день, нажаль, технічні характеристики кабелю КГт та КГ відрізняються суттєво
Дата відповіді:
13.02.2025 13:11