-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кабелі в асортименті (44321000-6 Кабелі) Наконечники кабельні (44322000-3 Кабельне приладдя)
Тендер Prozorro UA-2025-02-08-000227-a
Завершена
492 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 460.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 460.00 UAH
Номер:
87b94fb1e2e34d14a34f442d8e983685
Внутрішній номер закупівлі:
24361712
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-08-000227-a
Замовник:
МКП "Хмельницьктеплокомуненерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03356571
-
Адреса:
29009, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький,, вул. Чорнобрового Миколи професора, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Жанна Зотівна Пятакова +380673130533 urist@teplo.km.ua http://www.teplo.km.ua//
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
492 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.02.2025 11:35 - 13.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.02.2025 11:35 - 16.02.2025 00:00
Аукціон:
17.02.2025 12:51 - 17.02.2025 13:14
Період кваліфікації:
17.02.2025 13:14 - 27.02.2025 09:28
Період завантаження договору:
05.03.2025 00:00 - 15.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴492 000.00 Кабелі в асортименті; наконечники кабельні в асортименті