• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кабелі в асортименті (44321000-6 Кабелі) Наконечники кабельні (44322000-3 Кабельне приладдя)

Оголошено тендер

492 000.00 UAH
Номер: 13700bb784ac44d6be3b042687a79277
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-02-08-000180-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: МКП "Хмельницьктеплокомуненерго"
Замовник: МКП "Хмельницьктеплокомуненерго"
Очікувана вартість: 492 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кабелі в асортименті (44321000-6 Кабелі) Наконечники кабельні (44322000-3 Кабельне приладдя)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування: 08.02.2025 11:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума492 000.00 UAH