-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Перевезення зерна кукурудзи (180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів)
Тендер Prozorro UA-2025-02-07-011077-a
дана закупівля проводиться у відповідності до особливостей, які визначені постановою КМУ від 12.10.2022 року №117
Торги не відбулися
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Період уточнення:
07.02.2025 14:57 - 12.02.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим