-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Перевезення зерна кукурудзи (180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів)
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
642ecefb4ec5461da14c31d7f4ed77cf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-07-012982-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАДЯЧ-АГРО" ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44519329
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, Миргородський р-н, місто Гадяч, вул.Лесі Українки, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАДЯЧ-АГРО" ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44519329
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, Миргородський р-н, місто Гадяч, вул.Лесі Українки, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Перевезення зерна кукурудзи (180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів)
Примітки:
дана закупівля проводиться у відповідності до особливостей, які визначені постановою КМУ від 12.10.2022 року №117
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Дата опублікування:
07.02.2025 14:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Перевезення зерна кукурудзи
Кількість
1000 тонна
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума300 000.00 UAH