-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Перевезення зерна кукурудзи (180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів)
Тендер Prozorro UA-2025-02-07-011077-a
дана закупівля проводиться у відповідності до особливостей, які визначені постановою КМУ від 12.10.2022 року №117
Торги не відбулися
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Номер:
8011113e43c44a16bb08ea4526d5d8b1
Внутрішній номер закупівлі:
24357369
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-07-011077-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАДЯЧ-АГРО" ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44519329
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, Миргородський р-н, місто Гадяч, вул.Лесі Українки, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микола Миколайович Калембет +380660787260 hadiach-agro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.02.2025 14:57 - 12.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.02.2025 14:57 - 15.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 000.00 Перевезення зерна кукурудзи (180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів)