-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
ДК 021:2015 34350000-5 "Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності" (Шини для автомобільної техніки)
Тендер Prozorro UA-2025-01-28-019066-a
Завершена
800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
Період уточнення:
28.01.2025 18:41 - 03.02.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим