• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Шини для автомобільної техніки

Оголошено тендер

800 000.00 UAH
Номер: 5b720e3d319d40f49805f38aa9edd39d
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-01-28-022992-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "Полігон Екологія"
Замовник: КП "Полігон Екологія"
Очікувана вартість: 800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Шини для автомобільної техніки
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 28.01.2025 18:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума800 000.00 UAH