• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)

Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)

Завершена

165 798.75 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 828.99 UAH
Період уточнення: 24.01.2025 09:46 - 30.01.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим