• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)

Оголошено тендер

165 798.75 UAH
Номер: 6c722a5942c448ba89e270a7bef74506
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-01-23-021078-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВ-СИГНАЛ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВ-СИГНАЛ"
Очікувана вартість: 165 798.75 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)
Примітки: Зміни до Річного плану закупівель 2025 рік. Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
Дата опублікування: 23.01.2025 16:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума165 798.75 UAH