-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)
Тендер Prozorro UA-2025-01-24-001666-a
Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)
Завершена
165 798.75
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 828.99 UAH
мін. крок: 0.5% або 828.99 UAH
Номер:
d791af5272424e159d2e661982b6dd01
Внутрішній номер закупівлі:
24163915
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-24-001666-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВ-СИГНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35586054
-
Адреса:
61012, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ЧОБОТАРСЬКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яніна ПОПРУГА 380577315954 kh-signal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
165 798.75 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.01.2025 09:46 - 30.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.01.2025 09:46 - 02.02.2025 08:00
Період кваліфікації:
02.02.2025 08:00 - 03.02.2025 12:07
Період завантаження договору:
09.02.2025 00:00 - 19.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴165 798.75 Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)