-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина (Дрова паливні (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 03413000-8 Паливна деревина))
Тендер Prozorro UA-2025-01-21-006208-a
Завершена
365 660.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 656.60 UAH
мін. крок: 1% або 3 656.60 UAH
Період уточнення:
21.01.2025 11:28 - 26.01.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим