-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина (Дрова паливні (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 03413000-8 Паливна деревина))
Оголошено тендер
365 660.00
UAH
Номер:
2b8ffeb68e6b499183f7f4970909f79d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-21-001719-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ОСТРОЗЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
05391005
-
Адреса:
35800, Україна, Рівненська область, м. Острог, вул. Героїв Майдану, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ОСТРОЗЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
05391005
-
Адреса:
35800, Україна, Рівненська область, м. Острог, вул. Героїв Майдану, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
365 660.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина (Дрова паливні (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 03413000-8 Паливна деревина))
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
21.01.2025 09:20
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Деревина (Дрова паливні (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 03413000-8 Паливна деревина))
Кількість
188 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума365 660.00 UAH