-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина (Дрова паливні (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 03413000-8 Паливна деревина))
Тендер Prozorro UA-2025-01-21-006208-a
Завершена
365 660.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 656.60 UAH
мін. крок: 1% або 3 656.60 UAH
Номер:
a66d648898ad4a50b9a6ba408e223bd3
Внутрішній номер закупівлі:
24105693
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-21-006208-a
Замовник:
ОСТРОЗЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
05391005
-
Адреса:
35800, Україна, Рівненська область, м. Острог, вул. Героїв Майдану, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Хахльова +380673824322 prozoromr1@ukr.net http://www.ostroh-rada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
365 660.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.01.2025 11:28 - 26.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.01.2025 11:28 - 29.01.2025 00:00
Період кваліфікації:
29.01.2025 00:00 - 29.01.2025 12:48
Період завантаження договору:
04.02.2025 00:00 - 14.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴365 660.00 Деревина (Дрова паливні (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 03413000-8 Паливна деревина))