• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт Бердичівського міського ліцею №15 за адресою: м. Бердичів, вул. М. Грушевського, 5а (заміна вікон)

Завершена

358 332.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 791.66 UAH
Період уточнення: 15.01.2025 12:14 - 20.01.2025 00:00
Відповідь надана

Розміри вікон

Номер: 0554bf5f1d0a43958d2a61a08235bb95
Дата опублікування: 16.01.2025 14:06
Опис: Шановний замовнику, просимо вказати розмір вікон і підвіконня. З ТЗ незрозуміло.
Відповідь: Шановний потенційний учасник відповідно до Додатка 2 Тендерної документації «Технічна специфікація» за предметом закупівлі Поточний ремонт Бердичівського міського ліцею №15 за адресою: м. Бердичів, вул. М. Грушевського, 5а (заміна вікон) код за ДК 021:2015 – 45420000-7 – Столярні та теслярні роботи. зазначено що: «Поточний ремонт об’єкта не передбачає розробку проектно-кошторисної документації, виходячи з цього схеми та креслення до проведення поточного ремонту відсутні. З метою одержання всієї інформації, яка може бути необхідною для підготовки пропозиції та підписання договору, учаснику пропонується (але, не зобов’язується): - обстежити об’єкт, на якому мають бути надані послуги; - одержати у Замовника додаткову технічну документацію щодо послуг, яка, з точки зору учасника, може бути необхідною для підготовки пропозиції. Витрати, пов’язані з такими відвідуваннями та копіюваннями вищезазначеної додаткової технічної документації, покладаються на учасника.» В той же час розмір вікон можливо розрахувати з вихідних даних таблиці «ОБСЯГ ПОСЛУГ», а саме: РОЗРАХУНОК розміру віконних блоків – №п/п 7 «Металопластикові вікна профіль 6-70, 2х-камерний склопакет енергозберігаючі» - 65,246 (м2) : №п/п2 – «Демонтаж віконних коробок в кам'яних стінах з відбиванням штукатурки в укосах» - 17 (шт.) = 3,838 м2 (1 вікно) в т. ч: - Ширина віконного блоку - №п/п 11 – «Зливи віконні 200» - 27,88 (м/п) : №п/п2 – «Демонтаж віконних коробок в кам'яних стінах з відбиванням штукатурки в укосах» - 17 (шт.) = 1,64 (м) - Висота віконного блоку - 3,838 (м2) : 1,64 (м) = 2,34 (м)
Дата відповіді: 16.01.2025 16:36