-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт Бердичівського міського ліцею №15 за адресою: м. Бердичів, вул. М. Грушевського, 5а (заміна вікон)
Тендер Prozorro UA-2025-01-15-006299-a
Завершена
358 332.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 791.66 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 791.66 UAH
Номер:
62674dfb69484b70b645266edf89c8c2
Внутрішній номер закупівлі:
24028732
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-15-006299-a
Замовник:
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143206
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, пл. Центральна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Гондерук +380414340926 osvtend@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
358 332.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.01.2025 12:14 - 20.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.01.2025 12:14 - 23.01.2025 00:00
Період кваліфікації:
23.01.2025 00:00 - 29.01.2025 16:14
Період завантаження договору:
04.02.2025 00:00 - 14.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴358 332.00 Поточний ремонт Бердичівського міського ліцею №15 за адресою: м. Бердичів, вул. М. Грушевського, 5а (заміна вікон)