-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт Бердичівського міського ліцею №15 за адресою: м. Бердичів, вул. М. Грушевського, 5а (заміна вікон)
Оголошено тендер
358 332.00
UAH
Номер:
6b1e1f0158854502beaae118ce9e237c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-15-008283-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143206
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, пл. Центральна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143206
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, пл. Центральна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
358 332.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт Бердичівського міського ліцею №15 за адресою: м. Бердичів, вул. М. Грушевського, 5а (заміна вікон)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
15.01.2025 11:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума358 332.00 UAH