• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Реконструкція з добудовою загальноосвітньої школи № 23 на вул. Путивльській, 35 у Деснянському районі м. Києва» КОРИГУВАННЯ, код 71520000-9 за ДК 021:2015 «Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт»

Завершена

2 794 615.20 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 973.08 UAH
Період уточнення: 13.01.2025 16:46 - 02.02.2025 00:00
Відповідь надана

СС3

Номер: 6e2b494f01964d3ba9188c6fac658b36
Дата опублікування: 16.01.2025 07:35
Опис: Прошу шановного замовника надати пояснення, яким чином інженери технічного нагляду (які вимагаються в ТД), які мають мати кваліфікаційні сертифікати за наглядом обєктів класу наслідків СС2, можуть здійснювати технічний нагляд за обєктом класу наслідків СС3, яким є обєкт за процедурою закупівлі?
Відповідь: Доброго дня. Дякуємо за звернення. Зазначена інформація є технічною опискою, Замовником буде внесено відповідні зміни.
Дата відповіді: 17.01.2025 14:05
Відповідь надана

Лазерниий 3Д сканер

Номер: c396c5c6d947449cb033bd108ec62d56
Дата опублікування: 16.01.2025 07:32
Опис: Доброго дня. Прошу пояснити/надати обгрунтування до якого виду робіт та/або для виконання яких функцій технічного нагляду потрібен такий прибор як Лазерниий 3Д сканер (Додаток 1, пункт 1.1 Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій*)??
Відповідь: Доброго дня. Дякуємо за звернення. Об’єкт має категорію складності СС3 — значні наслідки. Вид будівництва- Реконструкція. Згідно Постанови КМУ N 903 від 11 липня 2007 р. «Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об'єкта архітектури» технічний нагляд несе відповідальність за обсяги робіт. Крім того технічний нагляд проводить аналіз, оцінку та огляд результатів виконаних робіт, у тому числі прихованих, і конструктивних елементів. Будівля знаходиться на реконструкції певний проміжок часу (близько 10 років) На даному етапі передбачається остаточна добудова. Потрібно перевірити як окремі вузли, так і відповідальні конструкції, які знаходяться у важкодоступних місцях та на висоті понад 7 м. Провести аналіз вже збудованих конструкцій та вузлів обпирання несучих конструкції. Встановити факт відповідності виконуваних робіт проектно кошторисної документації. Створити окрему робочу комісію з прийняття відповідальних конструкції після реконсервації об’єкта та виконати проведення лабораторних випробувань матеріалів і конструкцій щодо їх відповідності сертифікатам якості.
Дата відповіді: 18.01.2025 14:08
Відповідь надана

Різні вимоги до наявності персоналу та аналогічних договорів

Номер: 6b926fe1735c4131a5199307db5129c0
Дата опублікування: 15.01.2025 18:07
Опис: Шанивний Замовнику. Просимо пояснити чому до працівників Вами ситавляється вимога щодо класу наслідків СС2, в той же час аналогічні договори мають бути надані на обєкти класу наслідків не менше ніж СС3?
Відповідь: Доброго дня. Дякуємо за звернення. Зазначена інформація є технічною опискою, Замовником буде внесено відповідні зміни.
Дата відповіді: 17.01.2025 14:04
Відповідь надана

СС

Номер: 51aa72b0ff1442d29514308e99a426ae
Дата опублікування: 13.01.2025 16:58
Опис: Який клас наслідків об'єкту?
Відповідь: Доброго дня. Дякуємо за запитання. Клас наслідків об'єкта - СС3
Дата відповіді: 14.01.2025 10:52