-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Реконструкція з добудовою загальноосвітньої школи № 23 на вул. Путивльській, 35 у Деснянському районі м. Києва» КОРИГУВАННЯ, код 71520000-9 за ДК 021:2015 «Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт»
Оголошено тендер
2 794 615.20
UAH
Номер:
52686b16d38d48e6a8eb510c8b63e0da
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-13-001133-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ БУДІВНИЦТВА ДЕСНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37501669
-
Адреса:
02225, Україна, м. Київ, м. Київ, пр.Червоної Калини будинок 29
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ БУДІВНИЦТВА ДЕСНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37501669
-
Адреса:
02225, Україна, м. Київ, м. Київ, пр.Червоної Калини будинок 29
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 794 615.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Реконструкція з добудовою загальноосвітньої школи № 23 на вул. Путивльській, 35 у Деснянському районі м. Києва» КОРИГУВАННЯ, код 71520000-9 за ДК 021:2015 «Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
13.01.2025 09:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 794 615.20 UAH