-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Реконструкція з добудовою загальноосвітньої школи № 23 на вул. Путивльській, 35 у Деснянському районі м. Києва» КОРИГУВАННЯ, код 71520000-9 за ДК 021:2015 «Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт»
Тендер Prozorro UA-2025-01-13-012438-a
Завершена
2 794 615.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 973.08 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 973.08 UAH
Номер:
62fed57e4d234912bac17325ee19d619
Внутрішній номер закупівлі:
24003660
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-13-012438-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ БУДІВНИЦТВА ДЕСНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37501669
-
Адреса:
02225, Україна, м. Київ, м. Київ, пр.Червоної Калини будинок 29
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Кіс +380635756675 zakupki.ubaz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 794 615.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.01.2025 16:46 - 02.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.01.2025 16:46 - 05.02.2025 00:00
Період кваліфікації:
05.02.2025 00:00 - 12.02.2025 14:05
Період завантаження договору:
18.02.2025 00:00 - 28.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 794 615.20 Здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Реконструкція з добудовою загальноосвітньої школи № 23 на вул. Путивльській, 35 у Деснянському районі м. Києва» КОРИГУВАННЯ, код 71520000-9 за ДК 021:2015 «Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт»