-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на об’єкті «Будівництво інноваційного центру спорту та творчості відповідно до проєкту: «Нове будівництво інноваційного центру спорту та творчості Бородянської селищної ради Київської області за адресою вул. Центральна, 226, с-ще Бородянка, Київської області»
Тендер Prozorro UA-2025-01-08-006276-a
Завершена
2 091 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 20 915.00 UAH
мін. крок: 1% або 20 915.00 UAH
Період уточнення:
08.01.2025 15:27 - 24.01.2025 00:00
Відповідь надана
непрозорість щодо кваліфікаційних вимог щодо аналогічного досвіду
Номер:
31eb4ee70a8343bf8034e11577e26295
Дата опублікування:
18.01.2025 23:58
Опис:
Просимо конкретизувати що до аналогічного досвіду.
Спочатку ви пишете Довідка з інформацією про наявність в Учасника документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного* договору в однині, а далі пишете вже в множині: *Під аналогічними розуміються договори співставні за складом.... У відповіді на запитання пишете що повинен бути один договір, пропишіть будь-ласка просто та зрозуміло, але так щоб було зрозуміло всім учасникам закупівлі, а не вашому наперед призначеному фавориту
Відповідь:
Буде внесено зміни
Дата відповіді:
21.01.2025 15:51
Відповідь надана
неправомірні дискримінаційні вимоги щодо персоналу
Номер:
267e8fbb852241f782de5727f2ae277d
Дата опублікування:
18.01.2025 23:52
Опис:
Нормами законодавства, що стосується сфери технічного нагляду, а саме: Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про архітектурну діяльність», Порядку здійснення технічного нагляду під час будівництва об’єктів архітектури, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2007 № 903 «Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об’єкта архітектури», Настанови з визначення вартості будівництва, затвердженої наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01.11.2021 № 281 (зі змінами) не передбачено вимог щодо обовязкової наявності двох сертифікованих інженерів з технічного нагляду, а достатньо лишеи одного. Ваші вимоги є ганебними!!!Тому просимо виключити цю дискримінаційну увагу яка штучно звужує конкуренцію та спотворює тендер, у противному разі ми будемо вимушені звернутись до Благодійної організації «ФУНДАЦІЯ ОЛЕНИ ЗЕЛЕНСЬКОЇ».
Відповідь:
Статтею 11 Закону України «Про архітектурну діяльність» передбачено, що:
технічний нагляд забезпечується замовником та здійснюється особами, які мають кваліфікаційний сертифікат;
обов’язок щодо здійснення технічного нагляду може бути покладений замовником на спеціалізовану організацію чи спеціаліста з технічного нагляду або на інженера-консультанта, з визначенням у договорі підряду їхніх повноважень.
Відповідно до п.3 «Порядку здійснення технічного нагляду під час будівництва об'єкта архітектури» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України
від 11 липня 2007 р. № 903: технічний нагляд здійснюють особи, що мають виданий відповідно до законодавства архітектурно-будівельною атестаційною комісією кваліфікаційний сертифікат.
Враховуючи значні обсяги робіт та стислі терміни їх виконання з метою забезпечення безперервного, протягом усього періоду будівництва об’єкту, ведення нагляду, усунення можливості призупинення робіт в наслідок тимчасової непрацездатності по хворобі працівника технічного нагляду, або призову його до лав ЗСУ, а також з метою забезпечення максимально якісного та оперативного контролю за виконанням робіт вважаємо за необхідне наявність не менше 2 фахівців технічного нагляду відповідної кваліфікації.
Дата відповіді:
21.01.2025 15:53
Відповідь надана
Прозорість закупівелі вдіповідно до ст.5 чи Корупційне болото?
Номер:
54821db5a4ca4a75b91fafb9e48a75bb
Дата опублікування:
18.01.2025 23:47
Опис:
Шановний замовник!!!
Ви вимагаєте: Сертифікований інженер з технічного нагляду, який має право виконувати технічний нагляд за будівництвом будівель та споруд об’єктів класу наслідків не нижче СС2 з досвідом роботи не менше 3 років (що підтверджується датою видачі сертифікату) - не менше 2-х осіб; Але це дискримінеаційна вимога.Жоден нормативно-правовий документ у сфері технічного нагляду не вимагає наявності 2-х чи більше сертифікованих інженерів з технічного нагляду. Для введення в експлуатацію об'єкту потрібно лише 1 сертифікований інженер. В своїй діяльності всі цивілізовані замовники повинні керуватись нормами законодавства, що стосується сфери технічного нагляду, а саме: Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про архітектурну діяльність», Порядку здійснення технічного нагляду під час будівництва об’єктів архітектури, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2007 № 903 «Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об’єкта архітектури», Настанови з визначення вартості будівництва, затвердженої наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01.11.2021 № 281 (зі змінами) . Просимо внести відповідні зміни в документацію
Відповідь:
Статтею 11 Закону України «Про архітектурну діяльність» передбачено, що:
технічний нагляд забезпечується замовником та здійснюється особами, які мають кваліфікаційний сертифікат;
обов’язок щодо здійснення технічного нагляду може бути покладений замовником на спеціалізовану організацію чи спеціаліста з технічного нагляду або на інженера-консультанта, з визначенням у договорі підряду їхніх повноважень.
Відповідно до п.3 «Порядку здійснення технічного нагляду під час будівництва об'єкта архітектури» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України
від 11 липня 2007 р. № 903: технічний нагляд здійснюють особи, що мають виданий відповідно до законодавства архітектурно-будівельною атестаційною комісією кваліфікаційний сертифікат.
Враховуючи значні обсяги робіт та стислі терміни їх виконання з метою забезпечення безперервного, протягом усього періоду будівництва об’єкту, ведення нагляду, усунення можливості призупинення робіт в наслідок тимчасової непрацездатності по хворобі працівника технічного нагляду, або призову його до лав ЗСУ, а також з метою забезпечення максимально якісного та оперативного контролю за виконанням робіт вважаємо за необхідне наявність не менше 2 фахівців технічного нагляду відповідної кваліфікації.
Дата відповіді:
21.01.2025 15:54
Відповідь надана
ТЕНДЕРНІ ВИМОГИ ОБМЕЖУЮЧІ КОНКУРЕНЦІЮ
Номер:
10ee81c4d474423982747fbe3db52ecc
Дата опублікування:
18.01.2025 23:32
Опис:
Визначення аналогічних договорів написане для конкретного фаворита учасника!!! Просимо Замовника прибрати неправомірні виомги до учасників!!!Замовник, ви ж не корупційне болото, приберіть свої тендерні заточки і не посилайтесь на ст.16, бо звернемось до Платника, який фінансує цей тендер
Відповідь:
Кваліфікаційні критерії у закупівлях це вимоги, які замовник встановлює до учасників закупівель. Вони допомагають замовнику пересвідчитися, що учасник може належно надати конкретні послуги чи виконати роботи. Встановлення таких кваліфікаційних критеріїв визначає стаття 16 Закону України «Про публічні закупівлі».
Дата відповіді:
21.01.2025 15:55
Відповідь надана
оформлення тендерної пропозиції
Номер:
8774366ce7be42fc986c343a9ef8b64b
Дата опублікування:
18.01.2025 23:29
Опис:
Шановний Замовнику! ТД передбачено, що документи тендерної пропозиції можуть бути створені та подані учасниками з урахуванням вимог Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги» у формі електронних документів.
Слід зазначити, що такого закону, як ЗУ "Про електронні довірчі послуги" з 01.01.2024 не існує, оскільки його назва на сьогоднішній день ЗУ «Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги» (в редакції Закону № 2801-IX від 01.12.2022).
Таким чином, просимо розяснити як виконати вимоги щодо оформлення документів тендерної пропозиції згідно ЗУ "Про електронні довірчі послуги", який відсутній на дату подання тендерних пропозицій .
Відповідь:
У відповідний пункт тендерної документації буде внесено зміни.
Дата відповіді:
21.01.2025 15:55
Відповідь надана
сума глав 1-9
Номер:
0c737e2ef3a445a78d413390f1346d61
Дата опублікування:
15.01.2025 15:00
Опис:
Для розрахунку ціни пропозиції, просимо надати суму глав 1-9 зведеного кошторисного розрахунку по об'єкту
Відповідь:
На даний час вартість будівництва об’єкту остаточно не визначена, оскільки тендерні процедури – відкриті торги (з особливостями) на закупівлю робіт з будівництва інноваційного центру спорту та творчості відповідно до проєкту: «Нове будівництво інноваційного центру спорту та творчості Бородянської селищної ради Київської області за адресою вул. Центральна, 226, с-ще Бородянка, Київської області» ще проходять. Для розрахунку ціни пропозиції замовником надані технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (Додаток 4 до тендерної документації).
Дата відповіді:
16.01.2025 14:42
Відповідь надана
Щодо кошторисної вартості об'єктів аналогічних договорів
Номер:
8bccdfda6f0e479bb75f18eea6eddc23
Дата опублікування:
14.01.2025 12:41
Опис:
Доброго дня.
Відповідно до розділу ІІ п.1 Додатку 5 до тендерної документації кошторисна вартість об’єктів, де виконувались роботи з технічного нагляду за виконанням будівельних має становити не менше 50 % від очікуваної вартості об’єкту на якому передбачається виконання робіт (надання послуг) передбачених даною закупівлею.
Чи правильно ми розуміємо, що в разі, якщо в аналогічному договорі учасника зазначено два об’єкти, їх кошторисна вартість може бути сумована для підтвердження відповідності вимогам тендерної документації щодо мінімальної вартості об’єктів (не менше 50% від очікуваної вартості об’єкта, на якому передбачається виконання робіт чи надання послуг за цією закупівлею)?
Відповідь:
Кошторисна вартість об’єктів, де виконувались роботи з технічного нагляду за виконанням будівельних має становити не менше 50 % від очікуваної вартості об’єкту на якому передбачається виконання робіт (надання послуг) передбачених даною закупівлею.
Аналогічним договором буде вважатись договір, загальна вартість якого складає не менше 50% від очікуваної вартості об’єкту на якому передбачається виконання робіт (надання послуг) передбачених даною закупівлею.
Дата відповіді:
16.01.2025 14:40
Відповідь надана
аналогічні договори
Номер:
80a1d02674bc4d11b597ce31b28adf3e
Дата опублікування:
10.01.2025 13:26
Опис:
Добрий день, шановний Замовнику! Чи буде вважатися аналогічним договір на Утримання служби замовника та здійснення технічного нагляду (з урахуванням послуг інженера-консультанта)? З дотриманням інших вимог щодо класифікації об'єкта будівництва та вартості будівельних робіт.
Дякуємо за відповідь.
Відповідь:
Відповідно до пункту ІІ додатку 5 до тендерної документації: * Під аналогічними розуміються договори співставні за складом, класом наслідків та характером робіт (послуг), а саме з технічного нагляду за виконанням будівельних робіт з нового будівництва або реконструкції або капітального на об’єктах «будівлі громадського дозвілля, освіти, охорони здоров'я та соціального захисту код 126 за НК 018:2023 “Класифікатор будівель і споруд”» класу наслідків не нижче СС2.
Якщо договір на Утримання служби замовника та здійснення технічного нагляду (з урахуванням послуг інженера-консультанта) окремими пунктами передбачає здійснення технічного нагляду, що в свою чергу підтверджується актами виконаних робіт на здійснення технічного нагляду – такий договір буде вважатися аналогічним.
Дата відповіді:
13.01.2025 17:16
Відповідь надана
ТЕНДЕРНІ ВИМОГИ ОБМЕЖУЮЧІ КОНКУРЕНЦІЮ
Номер:
dc66c196cd5b4fd8b622b42292949603
Дата опублікування:
09.01.2025 11:58
Опис:
Визначення аналогічних договорів написане для конкретного фаворита учасника!!!
Просимо Замовника прибрати неправомірні виомги до учасників!!!
Відповідь:
Кваліфікаційні критерії у закупівлях це вимоги, які замовник встановлює до учасників закупівель. Вони допомагають замовнику пересвідчитися, що учасник може належно надати конкретні послуги чи виконати роботи. Встановлення таких кваліфікаційних критеріїв визначає стаття 16 Закону України «Про публічні закупівлі».
Дата відповіді:
13.01.2025 17:15
Відповідь надана
Аналоргічні договори
Номер:
ba340ef785e140fd9efceb3fa265bcfb
Дата опублікування:
09.01.2025 11:14
Опис:
Під аналогічними розуміються договори співставні за складом, класом наслідків та характером робіт (послуг), а саме з технічного нагляду за виконанням будівельних робіт з нового будівництва або реконструкції або капітального на об’єктах «будівлі громадського дозвілля, освіти, охорони здоров'я та соціального захисту код 126 за НК 018:2023 “Класифікатор будівель і споруд”» класу наслідків не нижче СС2 укладені та виконані повністю або в процесі виконання учасником протягом 2020-2024 років. Кошторисна вартість об’єктів, де виконувались роботи з технічного нагляду за виконанням будівельних має становити не менше 50 % від очікуваної вартості об’єкту на якому передбачається виконання робіт (надання послуг) передбачених даною закупівлею.
Саме остання вимога замовника, що кошторисна вартість об’єктів, де виконувались роботи з технічного нагляду за виконанням будівельних має становити не менше 50 % від очікуваної вартості об’єкту на якому передбачається виконання робіт (надання послуг) передбачених даною закупівлею, ставить учасників в нерівне становище так, як не менше 50 % від очікуваної вартості вартості об'єкту є дискримінаційною вимогою до учасників процедури тендерної закупівлі, а тому вимагаємо її зняти взагалі або запропонувати значно нижчий процент (наприклад 10%).
Відповідь:
Доброго дня! Відповідно до пункту 3 статті 22 Закону України "Про публічні закупівлі" Тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
В аналогічному договорі об’єкт технічного нагляду має бути співрозмірний обсягами виконуваних робіт з «Інноваційним центром спорту та творчості Бородянської селищної ради Київської області за адресою вул. Центральна, 226, с-ще Бородянка, Київської області», тому вважаємо за достатнє зниження в двічі вартості об’єкту технічного нагляду в аналогічному договорі відповідно до вимог даної тендерної документації.
Дата відповіді:
13.01.2025 17:19