• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на об’єкті «Будівництво інноваційного центру спорту та творчості відповідно до проєкту: «Нове будівництво інноваційного центру спорту та творчості Бородянської селищної ради Київської області за адресою вул. Центральна, 226, с-ще Бородянка, Київської області»

Завершена

2 091 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 20 915.00 UAH
Номер: bf7f79ec85d94350b46a5aabf1ec3c58
Внутрішній номер закупівлі: 23964379
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-01-08-006276-a   
Замовник: Департамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації
Контактна особа: Бірін Анна Володимирівна 380442852870 oblarchitektura@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 091 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.01.2025 15:27 - 24.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 08.01.2025 15:27 - 27.01.2025 00:00
Аукціон: 27.01.2025 15:46 - 27.01.2025 16:39
Період кваліфікації: 27.01.2025 16:39 - 03.02.2025 17:29
Період завантаження договору: 09.02.2025 00:00 - 19.02.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 091 500.00 Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на об’єкті «Будівництво інноваційного центру спорту та творчості відповідно до проєкту: «Нове будівництво інноваційного центру спорту та творчості Бородянської селищної ради Київської області за адресою вул. Центральна, 226, с-ще Бородянка, Київської області»